Shala: Edhe të rinjtë e Komoranit të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”

Kosova

Shala: Edhe të rinjtë e Komoranit të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”

Më: 24 janar 2021 Në ora: 17:24
Ferat Shala

Kandidati për deputet nga Partia Demokratike e Kosovës Ferat Shala, ka thënë se alternativa e vetme për ëndrrat dhe idealet e çdo të riu, mbetet Partia Demokratike e Kosovës.

Sipas tij, vrulli i demokratëve të rinj është garanca e fitores sonë.

Ai këto komente i bëri në Komoran.

"Edhe të rinjtë e Komoranit aktivë dhe të mobilizuar për të qenë mbështetës të “Rimëkëmbjes”, që sot aq shumë po i duhet vendit tonë", ka shkruar ai.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat