Parashikimi i motit për ditën e sotme

Kosova

Parashikimi i motit për ditën e sotme

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 06:46
Foto ilustrim

Moti gjatë ditës së sotme në Kosovë, do të jetë me diell, i ngrohtë mbi mesatarën, me një erë të dobët me drejtime të ndryshueshme.

Gjatë mëngjesit, në zonat e ulëta dhe përgjatë luginave të lumenjve, do të ketë  mjegull të herëpashershme.

“Në mëngjes përgjatë ultësirave me mundësi për mjegull apo mjegullinë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat