Haradinaj: Baci Smajl u prehtë në paqe

Kosova

Haradinaj: Baci Smajl u prehtë në paqe

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 17:21
Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjen Veseli

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjen Veseli dhe të gjithë ata që e njohën për vdekjen e Smajl Veselit nga Broboniqi.

Haradinaj ka shkruar në Facebook se familja Veseli ka dhënë kontribut të madh në organizimet çlirimtare dhe shtetndërtim, fal frymës atdhetare që promovohej e kultivohej nga Smajli e vëllezërit.

“Ngushëlloj familjen Veseli dhe të gjithë ata që e njohën.

Baci Smajl u prehtë në paqe”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat