Ngjarjet e paralajmëruara për nesër

Kosova

Ngjarjet e paralajmëruara për nesër

Më: 3 mars 2021 Në ora: 00:41
Foto ilustruese

Avokati i Popullit Naim Qelaj viziton ekspozitën për fëmijët e vrarë gjatë luftës “Na ishte një herë që kurrë mos qoftë”.

(Biblioteka “Hivzi Sylejmani” lagjja “Dardania” Prishtinë, ora 10:00)

Kryetari i Komunës së Gjilanit Lutfi Haziri mban konferencë për media për gjendjen me koronavirus.

(Objekti i Komunës së Gjilanit, ora 10:30)

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sporteve (MKRS) shpërndan libra të botuar dhe të blerë për të gjitha bibliotekat komunale.

(Biblioteka Kombëtare e Kosovës, ora 11:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat