Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 4 mars 2021 Në ora: 06:31
Foto ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës parashikon se sot dhe nesër në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht pranveror.

Temperatura maksimale ditës deri në 19 gradë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus katër deri në katër gradë.

Do të fryjë erë e dobët dhe e moderuar në jugperëndim dhe perëndim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat