Ngjarjet që do të ndodhin sot në Kosovë

Kosova

Ngjarjet që do të ndodhin sot në Kosovë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 07:28
Foto ilustrim

Ngjarjet të cilat do të ndodhin në vendin tonë.

10:00
Guvernatori i BQK-së Fehmi Mehmeti pret në takim përfaqësuesit e bankave. (Objekti i BQK-së)

10:00
Oda e Mjekëve të Kosovës ndan mirënjohje për mjekët në pension dhe për institucionet shëndetësore që kanë kontribuar në luftën kundër Covid-19. (Amfiteatri i Telemjekësisë, QKUK)

14:00
Guvernatori i BQK-së Fehmi Mehmeti pret në takim shoqatat e bizneseve. (Objekti i BQK-së)

14:00
Dogana e Kosovës mban konferencë për medie. (Drejtoria e Doganës)

15:00
Guvernatori i BQK-së Fehmi Mehmeti mban konferencë për medie, pas takimit me përfaqësuesit e bankave dhe bizneseve. (Objekti i BQK-së)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat