Vdes zyrtari për informim i Ministrisë së Arsimit

Kosova

Vdes zyrtari për informim i Ministrisë së Arsimit

Më: 4 mars 2021 Në ora: 21:22
MASHT

Ka vdekur zyrtari për informim në Divizonin për Komunikim Publik në Ministrinë e Arsimit dhe Shkencës, Ismet Osdautaj.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur zyrtarja e kësaj ministrie, Besa Bytyqi, përmes një njoftimi në Facebook.

Ky është njoftimi i plotë pa ndërhyrje:

Isa na iku!

Plot 12 vjet punë në një zyre me te, e kemi nda të mirën e të keqen dhe qe…në këto momente s’po më vjen asnjë fjalë që e përshkruan mjaftueshëm këtë burrë plot vlera.

Ismet Osdautaj, të pushoftë në paqen e pasosun ai shpirt i madh!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat