Parashikimi i moti për nesër, në mbrëmje priten reshje bore

Kosova

Parashikimi i moti për nesër, në mbrëmje priten reshje bore

Më: 8 mars 2021 Në ora: 20:00
Ilustrim

Këtë të martë parashihet të kemi mot kryesisht të vranët dhe me reshje shiu të kohëpaskohshme.

Sipas Prishtina Weather në orët e mëngjesit dhe mbrëmjes mund të ketë edhe reshje bore.

Temperaturat minimale pritet të jenë 1 gradë celsius derisa ato maksimale do të arrijnë deri në 5 gradë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat