Javën e ardhshme fillon vaksinimi i stafit mjekësor në Kamenicë

Kosova

Javën e ardhshme fillon vaksinimi i stafit mjekësor në Kamenicë

Nga: A.SH Më: 3 prill 2021 Në ora: 16:34
Foto

Në javën e ardhshme nis vaksinimi i stafit mjekësor në qytetin e Kamenicës.

Kështu ka bërë të ditur, kryetari i komunës Qëndron Kastrati.

Postimi në Facebook:

Ekipi i Vaksinimit nga Qendra e Mejkësisë Familjare në Kamenicë i angazhuar në procesin e vaksinimit të stafit shëndetësor të Kosovës. 😷

Nga java e ardhshme fillon vaksinimi i stafit në Kamenicë. 🍀💉

Punë të mbarë Dr. Asllan Dërmaku dhe infermerë Violeta Matoshi Margareta Kastrati, Linda Imeri dhe Fisnik Shala! 🙂

Ju faleminderit! 🙌🏻

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat