Me këtë datë paralajmërohet hapja e diskotekave në Prishtinë

Kosova

Me këtë datë paralajmërohet hapja e diskotekave në Prishtinë

Më: 9 prill 2021 Në ora: 22:08
Foto ilustrim

Ardian Hoxha, pronar i Duplex Club në Prishtinë ka thënë se shpresën dhe përgatitjet i kanë që ta hapin diskotekën më datë 15 qershor.

Përkundër situatës me pademinë, ai beson se në atë datë, sikurse edhe në Shqipëri të lirohen masat.

Ai beson se do të ketë hapje edhe për bizneset e tilla.

‘’Shpresë dhe kërkesë e kemi 15 qershorin që të hapen diskotekat’’, tha ai në Libero.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat