Ngjarjet e paralajmëruara për nesër në Kosovë

Kosova

Ngjarjet e paralajmëruara për nesër në Kosovë

Më: 10 prill 2021 Në ora: 00:22
Prishtinë

Grupi për Studime Juridike dhe Politike (GLPS) mban konferencë për media me temë “Disa nga veprimet më urgjente për Qeverinë Kurti II”.

(Hotel Sirius, salla Rigel, ora 11:00)

Prokurorja e Krimeve të Rënda në Prokurorinë Themelore në Prizren, Ervehe Gashi mban konferencë për media.

(Hotel Sirius, në Prishtinë, ora 11:00-12:00)

Deputeti i Kuvendit të Republikës së Kosovës nga Aleanca, Shemsedin Dreshaj, mban konferencë për media, me temën: "Menaxhimi i pandemisë dhe vaksinat".

(Selinë e AAK-së në Prishtinë, ora 12:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat