Ngjarjet e ditës për sot

Kosova

Ngjarjet e ditës për sot

Më: 15 prill 2021 Në ora: 06:19
Foto ilustrim

“Handikos” dhe “The Balkan Forum” prezantojnë strajcat e ri-përdorshme të punuara nga personat me aftësi të kufizuara.

Ky aktivitet mbahet në kuadër të fushatës “Thuaju jo qeseve të plastikës”. (Sheshet “Skënderbeu” dhe “Nënë Tereza”, Prishtinë, ora 09:00)

Këshilli Gjyqësor i Kosovës (KGjK) mban mbledhje. (Platforma Zoom, ora 10:00)

Pronarët e sallave të dasmave mbajnë takim lidhur me masat anti-Covid. (“Golden Imperial”, Veternik, ora 14:00)

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat