Moment prekës: Shokët dhe shoqet nuk i mbajnë lotët në varrimin e 10-vjeçarit dhe familjes së tij

Kosova

Moment prekës: Shokët dhe shoqet nuk i mbajnë lotët në varrimin e 10-vjeçarit dhe familjes së tij

Më: 7 qershor 2021 Në ora: 18:43
Pamje nga vendi i ngjarjes

Në varrezat e Shtimes u është dhënë lamtumira e fundit katër anëtarëve të familjes Ramadani, të cilën humbën jetën tragjikisht në një aksident komunikacioni.

Në varrim përveç familjarëve e miqve kanë qenë edhe nxënës të klasës së 10 vjeçarit që ishte njëri nga viktimat e aksidentit.

Në varrim përveç familjareve e miqve kanë marrë pjesë edhe kryetari i Ferizajt, Agim Aliu dhe kryetari i Shtimes Naim Ismaili.

Ata janë aksidentuar të dielën rreth orës 16:00 në fshatin Koshare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat