Lladrovci uron Kocën: Kosova krenar me suksesin tuaj!

Kosova

Lladrovci uron Kocën: Kosova krenar me suksesin tuaj!

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 12:30
Arton Koca dhe Ramiz Lladrovci

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka uruar Arton Koca i cili zuri vendin e parë në kategorinë 90 kg në garën ballkanike për bodybuilding e cila u mbajt të shtunën në Rumani.

Urimi i Lladrovcit:

Në garën ballkanike për bodybuilding, në Rumani, Arton Koca zuri vendin e parë në kategorinë 90 kg.

Kur e prita në takim Artonin në fund të prillit për ta uruar si kampion gjithëkombëtar, ia shpreha nderimin për suksesin e madh dhe përgëzova për përgatitjet e tij për garën ballkanike në Rumani. Ai ia doli të realizonte zotimin.

Urime Arton! Përkushtimi juaj shembullor solli suksesin. Urime kampion i Ballkanit!

Drenasi, Drenica dhe Kosova krenar me suksesin Tuaj!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat