Parashikimi i motit për sot

Kosova

Parashikimi i motit për sot

Më: 9 tetor 2021 Në ora: 06:14
Ilustrim

Sot mbi vendin tonë do të jetë mot i vrenjtur, i ftohtë dhe me shi,kurse në male me reshje të dobta të borës.

Era do të jetë e lehtë dhe mesatare, lindore dhe verilindore.

Temperatura më e ulët do të lëvizë nga 5 deri në 6 gradë Celsius.

Kurse ajo më e larta e ditës nga deri në 7 gradë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat