Jashari premton projekte të jashtëzakonshme për fermerët: 6 mijë grante për bujqësi

Kosova

Jashari premton projekte të jashtëzakonshme për fermerët: 6 mijë grante për bujqësi

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 12:09
Jashari premton projekte të jashtëzakonshme për fermerët: 6 mijë grante për bujqësi

Kryetari aktual dhe kandidati për të parin e Skenderajt, Bekim Jashari, ka planifikuar projekte të jashtëzakonshme për fermerët e kësaj komune.

Postimi i plotë:

Projekte të jashtëzakonshme për fermerët tonë,

Për zhvillim ekonomik dhe mirëqenie për të gjithë,

Ky është ideali ynë qytetarë të dashur!

idealpërskenderaj      #deal113

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat