Xhafer Gashi: Po finalizojmë projektin madhor në sheshin “Adem Preniqi”, në Obiliq

Kosova

Xhafer Gashi: Po finalizojmë projektin madhor në sheshin “Adem Preniqi”, në Obiliq

Më: 12 tetor 2021 Në ora: 14:16
Foto nga vendi i ngjarjes

Kryetari aktual dhe kandidati për kryetar të komunës së Obiliqit nga Inciativa Qytetare, Xhafer Gashi së bashku me bashkëpunëtorët dhe qytetarët e Obiliqit kanë përuruar ndriçimin publik në sheshin “Adem Preniqi”.

Sipas Gashit, ky shesh shumë i mirëpritur për qytetarët po merr formë, duke theksuar se ndihet i lumtur për finalizimin e një projekti kaq madhor.

Postimi i plotë:

Sonte, me bashkëpunëtorë dhe qytetarë të Obiliqit, përuruam ndriçimin publik në sheshin “Adem Preniqi”.

Ky, shesh shumë i mirëpritur për qytetarët po merr formë dhe jam shumë i lumtur që po finalizojmë një projekt kaq madhor.

Gjithmonë #bashkë për Obiliqin!

Xhafer Gashi

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat