Këto janë zyrat e PDK-së që u sulmuan me armë zjarri - Bota Sot
Këto janë zyrat e PDK-së që u sulmuan me armë zjarri

Kosova

Këto janë zyrat e PDK-së që u sulmuan me armë zjarri

Më: 23 maj 2017 Në ora: 12:34
Zyrat e PDK-së dega në Skënderaj

Zyrat e PDK-së dega në Skënderaj janë sulmuar mbrëmë me armë zjarri.

Sipas Policisë nga ky sulm është dëmtuar një dritare e zyrave të kësaj partie dhe një dritare e një lokali që gjendet në afërsi të selisë së PDK-së.

“Fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky sulm. Policia po heton për të dyshuarit e mundshëm”, tha për KosovaPress, Fexhrije Pllana nga Policia rajonale e Mitrovicës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat