Përurohet parku i qytetit në Komunën e Obiliqit

Kosova

Përurohet parku i qytetit në Komunën e Obiliqit

Më: 24 maj 2017 Në ora: 08:23
Perurohet parku i qytetit

Në vazhdën e projekteve te dedikuara për Komunitetin e Komunës së Obiliqit me rrethinë, pas projekteve të ndriçimit të disa rrugëve, KEK-u, organizon përurimin e projektit të radhës “Parku i Qytetit në Komunën e Obiliqit” në vlerë prej afro 80.000 euro.

Sipas njoftimit për media, përurimi do të bëhet nga Kryetari i Komunës së Obiliqit, Xhafer Gashi dhe Drejtorit Operativë i KEK-ut, Nijazi Thaqi. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat