Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë - Bota Sot
Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë

Kosova

Sorrat ia ndryshojnë pamjen veturës së ministrisë

Më: 13 janar 2018 Në ora: 14:19
Vetura

Një veturë e tipit “Yugo” po qëndron që disa vite në parkingun e Ministrisë së Kulturës në Prishtinë.

Veturës e prodhuar në Kragujevac ka ndryshuar pamjen. Është mbuluar tërësisht me jashtëqitje të sorrave.

Edhe disa veturave tjera që gjinden në parkingun prapa Ministrisë së Kulturës, që i përkasin këtij institucioni dhe Ministrisë së Bujqësisë, kanë filluar mbulohen prej jashtëqitjeve të shpezëve.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera