Ky kryetar i Komunës mori pjesë në takimin e Vetëvendosjes - Bota Sot
Ky kryetar i Komunës mori pjesë në takimin e Vetëvendosjes

Kosova

Ky kryetar i Komunës mori pjesë në takimin e Vetëvendosjes

Më: 13 janar 2018 Në ora: 15:39
Pamje nga mbledhja

Albin Kurti i ka mbledhur anëtarët e degëve dhe strukturat e Lëvizjes Vetëvendosje për të prezantuar platformën e tij. Në këtë takim ka marrë pjesë vetëm një kryetar komune.

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka është i vetmi nga tre kryetarët e komunave të Lëvizjes Vetëvendosje që ka qene pjesë e këtij takimi.

Shpend Ahmeti ndodhet në Tiranë me punë zyrtare, ndërsa kryetari i Kamenicës, Qëndron Kastrati gjatë kësaj jave njoftoi dorëheqjen nga Lëvizja Vetëvendosje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera