Ligji për mësimdhënësit e viteve të 90-ta në Komisionin për Arsim - Bota Sot
Ligji për mësimdhënësit e viteve të 90-ta në Komisionin për Arsim

Kosova

Ligji për mësimdhënësit e viteve të 90-ta në Komisionin për Arsim

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 07:17
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi sot do të mbajë mbledhje.

Rendi i ditës:

  1. Miratimi i rendit të ditës;
  2. Miratimi i procesverbaleve të mbledhjes së mbajtur më 2.7.2018;
  3. Shqyrtimi i Projektligjit nr.06/L-073 për statusin e punëtorëve të arsimit shqip të Republikës së Kosovës nga viti shkollor 1990/91 deri në vitin shkollor 1998/99;
  4. Shqyrtimi i aplikacioneve të kandidatëve për anëtarë të Këshillit të Kosovës për Trashëgimi Kulturore.
  5. Të ndryshme.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera