MPMS- GIZ, punësim sezonal për 400 veta - Bota Sot
MPMS- GIZ, punësim sezonal për 400 veta

Kosova

MPMS- GIZ, punësim sezonal për 400 veta

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 20:44
Ilustrim

Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale në bashkëpunim me GIZ-in gjerman, kanë krijuar një mundësi për të rinjtë kosovarë.

Ata do të mund të kryejnë praktikë për çka edhe do të paguhen.

Aplikacionet për këto vende sezonale veçse kanë filluar.

Kronikën e ka përgatitur Halil Berisha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera