Moti për ditën e sotme - Bota Sot
Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 11 gusht 2018 Në ora: 07:09
Ilustrim

Mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 16-18 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 30-32 gradë Celsius.

 Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes.

Temperatura nëpër qytete sipas IHMK-së

Prishtinë :17 - 32

Pejë 17 -32

Prizren: 18  -32

Podujevë: 16- 31

Ferizaj :16 -30

Gjilan :17 -31

Gjakovë :18 -32

Mitrovicë :16- 31.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...