Moti për nesër, rënie e lehtë e temperaturave

Kosova

Moti për nesër, rënie e lehtë e temperaturave

Më: 13 gusht 2018 Në ora: 23:08
Foto ilustrim

Nesër mbi vendin tonë do të mbretërojë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 14-16 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 30-32 gradë.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i verilindjes dhe jugperëndimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat