Moti nesër në vend

Kosova

Moti nesër në vend

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 20:41
Foto ilustrim

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me kushte për reshje shiu.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-14 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius.

Do të fryjë erë kryesisht nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-9m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat