Mot i ndryshueshëm në Kosovë - Bota Sot
Mot i ndryshueshëm në Kosovë

Kosova

Mot i ndryshueshëm në Kosovë

Më: 5 shtator 2018 Në ora: 19:35
Ilustrim

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat