Moti sot në Kosovë, me diell dhe i ngrohtë - Bota Sot
Moti sot në Kosovë, me diell dhe i ngrohtë

Kosova

Moti sot në Kosovë, me diell dhe i ngrohtë

Më: 9 shtator 2018 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Moti në Kosovë sot do të jetë me diell dhe i nxehtë.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 12 në 18 gradë Celsius dhe ajo me e larta e ditës nga 26 në 29.

Në vendin tonë këto ditë, do të jetë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, me një temperaturë maksimale mbi mesataren për këtë kohë të vitit.

Gjendja biometeorologjike do të ndikojë te pacientët kronikë.

Sidoqoftë, vëmendja këshillohet për njerëzit me probleme te zemrës.

Kushtet meteoropatike mund të kushtëzojnë dhimbje koke.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...