Moti nesër në Kosovë

Kosova

Moti nesër në Kosovë

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 17:30
Ilustrim

Nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 8-10gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 26-28 gradë Celsius.

Era do të fryjë nga drejtimi i lindjes dhe  verilindjes me shpejtësi 1-5m/s, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat