Deri në fundjavë mot kryesisht me diell - Bota Sot
Deri në fundjavë mot kryesisht me diell

Kosova

Deri në fundjavë mot kryesisht me diell

Më: 4 tetor 2018 Në ora: 23:02
Foto ilustrim

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht me diel.

Temperaturat e ajrit, gradualisht do të fillojnë të rriten pak mbi vlera mesatare. Minimalet do të luhaten nga 4C deri në 8C, e maksimalet nga 20C deri në 23C.

Do të fryjë erë e lehtë dhe mesatare nga verilindja dhe juglindja 3-9m/s..

Shtypja atmosferike do të shënojë rritje të theksuar mbi vlera normale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...