Deri në fund të javës, mot kryesisht me diell - Bota Sot
Deri në fund të javës, mot kryesisht me diell

Kosova

Deri në fund të javës, mot kryesisht me diell

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 07:32
Foto ilustrim

Temperaturat e ajrit, megjithëse do të mbeten stabile dhe mbi vlera mesatare, do të pësojnë rënie graduale. Minimalet do të luhaten nga 4C deri në 10C, e maksimalet nga 20C deri në 23C.

10.10-12.10 - Mot i mirë, kryesisht me diell.

Temperaturat e ajrit, megjithëse do të mbeten stabile dhe mbi vlera mesatare, do të pësojnë rënie graduale. Minimalet do të luhaten nga 4C deri në 10C, e maksimalet nga 20C deri në 23C.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...