Profesioni i mjekut - Mes përkushtimit e zhgënjimit

Kosova

Profesioni i mjekut - Mes përkushtimit e zhgënjimit

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 19:09
Tre vëllezër kardiokirurgë kanë vendosur të kthehen në vendlindje

Për tetë muaj nga Kosova kanë ikur 96 mjekë për në vendet perëndimore, kryesisht në Gjermani. Por, tre vëllezër kardiokirurgë kanë vendosur të kthehen në vendlindje pas disa dekadave studime dhe pune të kaluara jashtë Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat