Ndryshon moti, këto janë temperaturat për nesër - Bota Sot
Ndryshon moti, këto janë temperaturat për nesër

Kosova

Ndryshon moti, këto janë temperaturat për nesër

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 23:12
Foto ilustrim

Nesër do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius.

“Do të mbajë mot kryesisht me diell dhe stabil. Në fushat termike dhe barike do të ketë ngritje të vlerave. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 4-6 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 17-19 gradë Celsius. Do të fryjë erë kryesisht nga jugperëndimi e lehtë deri mesatare”, njofton IHMK. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...