Pastrohet një nga deponitë më të mëdha të Gjakovës - Bota Sot
Pastrohet një nga deponitë më të mëdha të Gjakovës

Kosova

Pastrohet një nga deponitë më të mëdha të Gjakovës

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 12:00
Pamje të mbeturianve

Ka nisur aksioni i pastrimit në njërën prej deponive më të mëdha në komunën e Gjakovës, në lagjen e njohur me emrin Carrapatok.

Të gjithë bashkë, vullnetarët e "Let’s do it" nga qytetet tjera dhe Gjakova, pjesëtarë të organizatave të ndryshme, banorët e lagjes dhe qytetarë tjerë do të angazhohen për pastrimin e kësaj lagjeje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...