Haradinaj: Po punojmë me hy në histori të këtij vendi - Bota Sot
Haradinaj: Po punojmë me hy në histori të këtij vendi

Kosova

Haradinaj: Po punojmë me hy në histori të këtij vendi

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 13:49
Ramush Haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka deklaruar se siç kanë hyrë histori në kohën e lirisë kur edhe janë shajtë e kritikuar nga njerëzit që rrinin tërë ditën dhe nuk bënin punë, do të hyjnë edhe tash në histori me qeverisjen që po bëjnë.

Haradinaj i bëri këto komente në takimin me qytetarët e Deçanit, duke thënë se plot skeptik nuk kanë pritur që do të bëhet ushtria.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...