Mot befasues për sot, këto do të jenë temperaturat - Bota Sot
Mot befasues për sot, këto do të jenë temperaturat

Kosova

Mot befasues për sot, këto do të jenë temperaturat

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 07:40
Foto ilustrim

Moti këto ditë do të jetë nën ndikimin e fushave anticiklonike si dhe masave të ngrohta ajrore.

Mirëpo, masa të ftohta ajrore që kanë depërtuar mbi Mesdheun perëndimor, gradualisht gjatë javës së ardhshme do të shtrihen edhe mbi vendin tonë duke zbritur lehtë temperaturat afër vlerave mesatare.

Kështu, sot moti pritet të jetë mot i ngrohtë, me vranësira dhe intervale me diell.

Shikoni tabelën me poshtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...