Nesër mot me diell - Bota Sot
Nesër mot me diell

Kosova

Nesër mot me diell

Më: 12 nëntor 2018 Në ora: 23:20
Foto ilustrim

Në vendin tonë nesër do të mbajë mot me diell, kurse mëngjesi do të jetë me mjegull, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

“Do të mbajë mot kryesisht i ngjajshëm, me diell dhe mjegull në orët e para të mëngjesit.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 0 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius. Shtypja atmosferike mbetet dukshëm mbi vlerat e normales. Do të fryjë erë nga drejtimi i juglindjes e lehtë deri mesatare”, njofton IHKM.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...