Ky është pjesëtari i Policisë së Kosovës që vdiq nga vetaksidentimi me armë zjarri - Bota Sot
Ky është pjesëtari i Policisë së Kosovës që vdiq nga vetaksidentimi me armë zjarri

Kosova

Ky është pjesëtari i Policisë së Kosovës që vdiq nga vetaksidentimi me armë zjarri

Më: 19 nëntor 2018 Në ora: 08:27
Halit Zhdrrella

Pjesëtari i Policisë së Kosovës i cili ndërroi jetë mbrëmë është Halit Zhdrrella.

Burime të IO bëjnë të ditur se Zhdrella ndërroi jetë si pasojë e lëndime të marra nga vetëaksidentimi me armë zjarri.

Zhdrella ishte nga fshati Penuh, komuna e Podujevës dhe punonte si Kapiten në Departamentin e Krimeve Ekonomike.

Ndryshe rrethanat e këtij rasti nuk janë bërë ende të ditura deri në dhënien e detajeve nga vetë Policia e Kosovës. Vetëm se dyshohet që Zhdrella humbi jetën përderisa kishte dalë për gjueti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...