Zbulohet shkaku i vdekjes së Stan Lee - Bota Sot
Zbulohet shkaku i vdekjes së Stan Lee

Mediale Vip

Zbulohet shkaku i vdekjes së Stan Lee

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 11:12
Stan Lee

Është bërë i ditur shkaku i vdekjes së Stan Lee.

95-vjeçari vdiq nga problemet me zemrën dhe frymëmarrjen,

Lee vdiq më 12 nëntor në Qendrën Mjekësore Cedars-Sinai në Los Angeles. Ai vuante edhe nga pneunomia sipas çertifikatës së tij të vdekjes, raporton TMZ.

Çertifikata gjithashtu thotë se ai u dogj dhe hiri i tij iu dha vajzës së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...