Vazhdojnë të bien temperaturat, ky është moti nesër - Bota Sot
Vazhdojnë të bien temperaturat, ky është moti nesër

Kosova

Vazhdojnë të bien temperaturat, ky është moti nesër

Më: 11 dhjetor 2018 Në ora: 23:21
Ilustrim

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka thënë se nesër në Kosovë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizinndërmjet -6 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet tëlëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...