Vdes një femër në një aksident trafiku në Klinë - Bota Sot
Vdes një femër në një aksident trafiku në Klinë

Kronikë e zezë

Vdes një femër në një aksident trafiku në Klinë

Më: 28 dhjetor 2018 Në ora: 11:14
Foto ilustrim

Një femër ka ndërruar jetë, si pasojë e një aksident trafiku i cili ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Dollc të Klinës, njofton Policia.

Të lënduar kanë mbetur edhe të dy ngasësit e veturave që ishin përfshirë në aksident. 

“Rreth orës 18:00 e lënduara e dërguar në  QKUK ka ndërruar jetë, me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në autopsi dhe me pas ju është liruar familjarëve për ceremoni mortore. Rasti është duke u hetuar”, ka njoftuar Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...