Ia vjedhin kuletën në pazarin në Mitrovicë - Bota Sot
Ia vjedhin kuletën në pazarin në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Ia vjedhin kuletën në pazarin në Mitrovicë

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 15:22
Pamje nga Mitrovica

Një qytetar është ankuar në Policinë e Kosovës se dikush ia ka vjedhur portofolin.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 9:30 në Mitrovicën e Veriut.

Ankuesi ka thënë se kuleta i është vjedhur derisa ishte në tregun e qytetit.

Ai ka thënë se në kuletë ka pasur dokumentacionin personal si dhe para të gatshme në shumën 90€ dhe 1.300 dinarë.

Nuk raportohet për të dyshuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...