Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës - Bota Sot
Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës

Kronikë e zezë

Tiranë, makina përmbyset në mes të rrugës

Më: 30 dhjetor 2018 Në ora: 22:57
Foto

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje tek Medreseja në Tiranë, ku një makinë është përmbysur për shkak të shpejtësisë së lartë.

Siç shihet edhe nga foto, makina është kthyer përmbys, por për fat të mirë nuk është përplasur me mjete të tjera.

Forca të shumta policia kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e aksidentit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...