Festojnë dhe përleshen për Vitin e Ri - Bota Sot
Festojnë dhe përleshen për Vitin e Ri

Kronikë e zezë

Festojnë dhe përleshen për Vitin e Ri

Më: 2 janar 2019 Në ora: 12:35
Foto ilustrim

Në Zubin Potok  gjatë festimit të fund vitit janë përleshur ndërmjet vete disa persona  në mesin e tyre dy persona kane pësuar lëndime trupore.

“Dy të mitur meshkuj K/Serb janë intervistuar të njëjtit me vendim të prokurorit janë liruar në procedure të rregullt”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...