Një person zhduket në Klinë - Bota Sot
Një person zhduket në Klinë

Kronikë e zezë

Një person zhduket në Klinë

Më: 4 janar 2019 Në ora: 12:03
Foto ilustrim

Në polici një person ka raportuar se vëllai i tij prej 30 dhjetorit ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

Sipas ankuesit, vëllai i tij merret me ndërtimtari dhe kryen punë nëpër vende të ndryshme dhe ka menduar se është duke kryer punë dhe nuk e kishte raportuar rastin deri më 3 janar, pasi që i njëjti nuk ka pasur ndonjë problem me askënd.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...