Zhduket një person në Klinë - Bota Sot
Zhduket një person në Klinë

Kronikë e zezë

Zhduket një person në Klinë

Më: 5 janar 2019 Në ora: 15:41
Foto ilustrim

Policia ka raportuar se të enjten rreth orës 18:00 një person nga Klina është zhdukur.

Vëllai i personit i ka thënë policisë se ai është i moshës madhore dhe merrej me punë ndërtimtarie në vende të ndryshme dhe deri më tash, nuk ka pasur ndonjë problem me dikë.

Rasti është akoma nën hetim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...