Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market - Bota Sot
Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market

Kronikë e zezë

Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market

Më: 16 janar 2019 Në ora: 10:05
Ilustrim

Pas një pune operative zhvilluar nga Policia, është identifikuar dhe lokalizuar, i dyshuari i cili së bashku me dy vajzat e tij në moshë të mitur në një market kishte vjedhë një televizor dhe e kishte quar në shtëpi, njofton sot Policia.

Nga i dyshuari është konfiskuar televizori dhe ju ka kthyer pronarit, ndërsa pas intervistimit i dyshuari me vendim të Prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtjes.

Rasti ka ndodhur në Pejë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...