Tre të arrestuar në Pejë për shitje të mishit të prishur

Kronikë e zezë

Tre të arrestuar në Pejë për shitje të mishit të prishur

Më: 17 janar 2019 Në ora: 10:36
Ilustrim

Tre persona janë arrestuar në Pejë pasi që tek të njëjtit është gjetur mishi i dyshimtë për konsum, njofton Policia.

Inspektori i veterinës ka konstatuar dhe asgjësuar mishin i cili ishte i dëmshëm për konsumin njerëzor.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat