Policia jep detaje për ofiqarin e arrestuar në Skenderaj që martonte çiftet ‘për letra’ - Bota Sot
Policia jep detaje për ofiqarin e arrestuar në Skenderaj që martonte çiftet ‘për letra’

Kronikë e zezë

Policia jep detaje për ofiqarin e arrestuar në Skenderaj që martonte çiftet ‘për letra’

Më: 23 janar 2019 Në ora: 12:53
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Skenderaj, pasiqë në cilësi të personit zyrtar –ofiqar në Zyrën e Gjendjes Civile në Skenderaj, ka lidhur martesa fiktive në mes nënshtetasve të RKS dhe atyre të BE-së.

I dyshuari pas intervistimit me urdhër të prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Raportohet se këtë veprimtari i dyshuari e kishte ushtruar në vitet 2014-2017.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...