Malishevë: Rrëzohet një punëtor nga shtylla elektrike - Bota Sot
Malishevë: Rrëzohet një punëtor nga shtylla elektrike

Kronikë e zezë

Malishevë: Rrëzohet një punëtor nga shtylla elektrike

Më: 6 shkurt 2019 Në ora: 11:20
Foto ilustrim

Një person derisa ishte duke punuar në një shtyllë elektrike është rrëzuar aksidentalisht.

Rasti ka ndodhur në rrugën ‘Skënderbeu ‘ të Malishevës, njofton Policia.

Viktima ka pësuar lëndime trupore, ku më pas është dërguar për tretman mjekësor dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...